zväčšenie penisu vimax si vimax pills hu Otázky: info@vimaxpills.cz, info@vimaxpills.sk

Vimax Pills sk - záruka vrátenia peňazí 60 dní

VimaxPills.sk - nové zloženie Záruka
  • Pošleme vám peniaze po vrátení objednaného produktu.
  • Ak ste si u nás kúpili produkt, platí pre vás naša záruka a môžete ju využiť do 2 mesiacov.
  • Po vrátení produktu vám hneď pošleme peniaze na váš bankový účet v ČR prípadne na Slovensku.
ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ


Všetky neotvorené balenia je možné vrátiť naspäť v pôvodnej zásielke a tiež na rovnakú adresu do 60 dní a to platí pre všetkých našich zákazníkov na Slovensku. Produkt musí byť v rovnakom stave ako po vašom predošlom objednaní a po prijatí vám pošleme na email pre informáciu o prijatí zásielky. Záruka vrátenia peňazí tiež platí pre všetky produkty na stimulant.sk, to znamená aj na luxusné produkty ako sú Semenax na zvýšenie ejakulátu a ďalšie produkty na zvýšenie potencie. Po prijatí balení Vám samozrejme vrátime peniaze za všetky objednané neotvorené balenia v prípade že nám pošlete všetky balenia do 2 mesiacov.

V prípade že nie ste spokojní s výsledkami po užívaní Vimax Pills na zlepšenie erekcie a chcete vrátiť peniaze za neotvorené balenia Vimax Pills objednané na stránke vimaxpills.sk, pošlite nám balenia na našu adresu a my vám pošleme samozrejme peniaze a to za všetky neotvorené balenia. Pri vrátení balení nám pre istotu pošlite tiež krátky email a potom budeme vedieť kedy nám vrátite objednané balenia a aké máte číslo účtu v ČR prípadne na Slovensku. Záruka vrátenia peňazí až 2 mesiace je len u nás a platí pre našich zákazníkov a pre neotvorené balenia Vimax Pills vrátené na pôvodnú adresu.
VÝHODY:
Vimax Pills PREDAJzväčšenie penisu sk
Produkt je doplnok výživy a nie je to liek na prevenciu, zlepšenie alebo liečbu žiadnej choroby a preto dosiahnuté pozitívne výsledky sa odlišujú prípad od prípadu pričom produkt nemá pri užívaní žiadne vedľajšie účinky a je preto bezpečný na užívanie pre mužov pričom doporučujeme pre mužov dávkovanie 1 tabletka za deň po jedle.
Neobyčajne pozitívne výsledky v recenziách môžu byť dosiahnuté pri dlhodobom užívaní a doporučené užívanie produktu je 3-7 mesiacov.

Záruka vrátenia peňazí na pre našich zákazníkov platí 2 mesiace.
Pre českých zákazníkov doporučujeme Oficiálny predaj VimaxPills.cz
OFICIÁLNY PREDAJ SK

Vimax Pills kúpiťOficiálna stránka Vimax Pills na predaj SK
All Rights Reserved. © VimaxPills.sk 2012